Lazzoni 2013 Koleksiyonu’ nda Harem Koltuk ile Saray İhtişamını Evlere Taşıyor….

01/12/2013

Joyce Elizabeth’ in yeni koltuk koleksiyonunda yer alan Harem Koltuk, zarif çizgisi ile 2013’ ün en gözde klasik tasarımları arasındaki yerini garantiliyor. Farklı kumaş seçenekleri sayesinde modern ve klasik tarzlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilecek Harem Koltuk için, Lazzoni’ nin kumaş kartelasında yer alan 200’ün üzerindeki desen ve doku arasından zevkinize göre seçim yapılabiliyorsunuz.

Harem Koltuk, genel olarak klasik trendin çizgilerini taşısa da abartısız hatları ve sade görünümü ile modern evlerde de tercih edilebiliyor. Modanın rüzgârına kapılmayan, tüm zamanlara hitap eden bu tasarım, Lazzoni imzası ile tarzını ortaya koyuyor.

 

Lazzoni, Harem Koltuk ile klasik tarzı sade bir yorumla hayata geçiriyor. Yumuşatılmış hatlara sahip tasarımda, çizgili ve çiçekli desenin tercih edildiği saten kumaş uygulaması klasik etkiyi pekiştiriyor. Koltuğun ahşap ayaklarında klasik tarz ile uyumlu olarak mat lake cila uygulaması tercih ediliyor.

 

harem

 

Harem Koltuk’ta ince biyeler ile çevrelenmiş beş büyük ve beş küçük kırlent kullanılıyor. Normal koltuklara göre çok daha fazla derinliğe sahip olarak tasarlanan Harem Koltuk, bol kırlentli yapısı sayesinde uzun süreli oturmalarda rahatlığı garantiliyor, aynı zamanda şık görümüyle de göz dolduruyor.

Ayrıntılı bilgi için sizi Lazzoni Mağazalarına bekliyoruz…